+370 656 57419
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Profesionalus stogų dengimas

Namo statyba - atsakingas procesas, todėl statyboms būtina pasirinkti aukštos kokybės medžiagas ir darbų tiekėjus. Stogo dengimas yra itin svarbus statybų žingsnis, kuriame mes galime Jums padėti!

stogų dengimas Lietuvoje kokybiškai

  • Melantus komanda gali pasiūlyti kokybiškai ir profesionaliai atlikti stogo dengimo darbus ir visus susijusius procesus nuo mūrlotų montavimo, gegnių statymo iki apšiltinimo, lietvamzdžių montavimo, dailylenčių apkalimo pastogėse bei kamino apskardinimo. Esame savo srities specialistai, todėl žinome, ką darome.
  • Rąstiniame name sustatome kintamo stogo nuolydžio kampo gegnių sistemas.
  • Turime galimybę klientams suteikti visas stogui reikalingas medžiagas itin patraukliomis ir jas atvežti tiesiai į statybos aikštelę.
  • Pats stogų dengimas ir procesas atliekamas itin atsakingai, darbus atliekant kruopščiai, visada įvykdome sutartų terminų, neveluojame ir nedelsiame, po kiekvieno atlikto darbo suteikiame darbų kokybės ir medžiagų garantiją, o pasibaigus statyboms pasirūpiname, kad statybos aikštelėje nebeliktų statybinių atliekų ir šiukšlių.
  • Darbus atliekame ir šaltuoju žiemos sezonu.
  • Kreipkitės į mus, jei turite bet kokių klausimų, susijusių su stogais, jų dengimu, o taip pat su namo statyba. Turėdami daug patirties patarsime jums, kad galėtumete priimti geriausią sprendimą.

Kadangi stogai būna skirtingo dydžio ir būna įvairaus sudėtingumo, todėl kiekvienam iš jų darbų kaina skaičiuojama individualiai.  Teiraujantis dėl kainos, reikėtų nurodyti stogo formą (vienšlaitis, dvišlaitis, T formos ir tt.), papildomus stogelius, kaminų, stoglangių skaičių, pagrindinius stogo matmenis (plotį, šlaito ilgį, aukštį nuo žemės), stogo dangą arba atsiųsti stogo ar namo projektą, bei nurodyti kokius darbus norėtumėte, kad atliktume. Tuomet galėsime pateikti tikslią darbų sąmatą. Jums pageidaujant į samatą galime įtraukti ir reikalingų medžiagų kiekius ir kainas.

Stogų dengimas yra atsakingas procesas, turėdami ilgalaikę patirtį mes galime Jums padėti kokybiškai ir profesionaliai. Nedelskite ir skambinkite jau dabar: +370 656 57419.

Ar jums yra reikalingas naujas stogas?

Štai keletas pastebėjimų, ar reikia keisti stogą:

1. Pradėjo lašėti stogo viduje

lasa nuo stogo stogu dengimas melantusPo stipraus lietaus apžiūrėkite savo stogą iš vidaus palėpėje. Jeigu matote šlapias dėmes arba net laša nuo stogo, tai jau ženklas, kad stogas yra kiauras. Žiemą taip pat galite pastebėti tokias dėmes ir lašėjimus, jeigu gausiai pasnigo ir sniegas laikosi ant stogo.

 

 

2. Skilinėja arba jau lupasi vidaus arba išorės dažai

lupasi dazai stogo dengimas melantusKai dažai pradeda skilinėti arba luptis, tai yra dėl to, kad viduje yra pernelyg didelė temperatūra bei nėra ventiliacijos palėpėje. Palėpėje oras būtinai turi judėti laisvai, kad nesusidarytų drėgmė ir neatsirastų pelėsio ir taip nekeltų dažų.

 

 

3. Dėmės ir pelėsis ant sienų ir lubų

demes ant lubu melantusJei jau matote ant lubų dėmes, tai jau yra labai blogas ženklas. Tai reiškia, kad jūsų stogas yra labai prastos būklės ir jau yra kiauras kai kuriose vietose.

 

 

 

4. Kai kur dingusi, sutrupėjusi arba susiraičiusi stogo danga

Jeigu jau matote, kad stogo danga prisilietus trupa, tai šiam stogui jau atėjo paskutinės dienos ir jį reikia būtinai kuo greičiau keisti.

5. Stogo danga patamsėjusi, atrodo purvina

Tai gali reikšti, kad stogo dangoje yra augalijos, grybelis, pūva nukritę lapai arba auga dumbliai. Jeigu yra užlaikoma tokia situacija, stogas tampa pažeidžiamas ir gali atsirasti didesnių padarinių, dėl to reikėtų jau susirūpinti stogo dangos būkle.

 

Draugai ir partneriai

250px cradle mountain seen from barn bluff